Vestuviniai žiedai

112.66€ 273.69€
Yra 187 Prekės

Pasirinkimo procesas porai sukelia daug teigiamų emocijų ir dar iki vestuvių matosi ar galite su partneriu pasiekti kompromisą, jei patinka skirtingi žiedų modeliai. Geriausia dar iš anksto apsispręsti ar žiedai derės tarpusavyje ar jie bus skirtingų dizainų, kokios aukso spalvos norėtumėte, ar žiedai turėtų būti su briliantais ar klasikinio dizaino. Tokie klausimai Jums padės susidėlioti preliminarią nuomonę ir nuspręsti ko iš tikrųjų norite.  indivi.lt siūlo pasirinkti iš įvairaus dizaino šiuolaikinių, išskirtinių ir klasikinių vestuvinių žiedų modelių. Jeigu mėgstate klasiką, rinkitės klasikinius, kurie niekada neišeis iš mados. Jie gali būti blizgūs, matiniai, su faktūra. Jeigu norite išskirtinio dizaino vestuvinių žiedų, galite susikurti ir savo individualius modelius, kuriuos Jums pagamins INDIVI juvelyrai. Išskirtiniai vestuviniai žiedai Jums suteiks individualumo ir išskirtinumo. Taip pat turite priimti sprendimą dėl metalo spalvos. Auksiniai vestuviniai žiedai gali būti balto, raudono arba geltono aukso. Yra galimybė pagaminti žiedus iš platinos ir jie niekada nepraras savo tobulai baltos spalvos. Reiktų turėti omenyje, kad vestuviniai žiedai iš platinos yra dvigubai sunkesni už auksinius, nes platina sveria daug daugiau nei auksas. Pagalvokite dėl žiedų pločio, nes per platūs ir per siauri žiedai gali netikti Jūsų pirštams. Norėdami žiedus kiek paįvairinti, galite juos inkrustuoti deimantais ar kitais brangakmeniais. Deimantai yra laikomi tvirčiausiais akmenimis, tad pasirinkę juos neapsiriksite. indivi.lt gaminame papuošalus ir iš kliento aukso, bei tai lemia vestuvinių žiedų kainą itin konkurencingą . Gražūs žiedai nebūtinai turi būti patys brangiausi. Tačiau, labai taupyti perkant nereikėtų, nes jie turės atlaikyti laiko išbandymus, tad turi būti kokybiškai pagaminti, tvirti ir ilgaamžiai. Poros dažnai ieško atsakymų į klausimą ant kurios rankos nešioti vestuvinius žiedus. Lietuvoje tradiciškai vestuviniai žiedai nešiojami ant dešinės rankos bevardžio piršto, tačiau griežtų taisyklių nėra, jeigu norite ir Jums patogu, galite uždėti ir ant kairės rankos kartu su sužadėtuvių žiedu.


Jūsų išsirinkti vestuviniai žiedai bus nešiojami visą gyvenimą, todėl išties verta gerai apgalvoti savo pasirinkimą. Negailėkite tam laiko ir neatidėkite žiedų paieškos paskutinei minutei. Išsirinkus tinkamo dydžio bei tinkamo pločio žiedą, pirkiniu galėsite džiaugtis ilgus metus, o papuošalas taps neatskiriama jūsų gyvenimo dalimi.
Šiandien, renkantis vestuvinius žiedus, labai svarbu pasirinkti tinkamą komforto zoną. Kas tai yra? Paprastai, žiedai būna dviejų rūšių: vidinė rėmelio pusė lygi ir vidinė rėmelio pusė išgaubta. Taigi, išgaubimas reiškia, kad žiedas yra su atitinkama komforto zona. Jei jūsų pirštas yra tiesios, taisyklingos formos, tikėtina, kad jums užteks žiedu su lygiu vidaus paviršiumi. Tuo tarpu, jei jūsų pirštas nėra visiškai taisyklingos formos, ties sąnariu išplatėja – verta rinktis žiedą su komforto zona. Tokiu būdu išvengsite nepatogumų nusiimant bei užsidedat papuošalą. Šiandien, beveik visi žiedai yra gaminami bent su minimalia komforto zona, tačiau galimi įvairūs pasirinkimai, pritaikyti jūsų patogumui.
Kai kalba eina apie patogumą, svarbu išsirinkti ir tinkamo pločio žiedus. Idealu, jei nešiojant žiedą, jo nejaučiate bei apie jį pamirštate. Standartiškai, vyrai renkasi platesnius žiedus, moterys – siauresnius. Tradicinis vyriško žiedo rėmelio plotis yra 4-5 milimetrai, o moteriško – 3-4 milimetrai. Žinoma, moterys dažniausiai vestuvinį žiedą nešioja kartu su sužadėtuvių žiedu, todėl tokiu atveju, reiktų įvertinti ir sužadėtuvių žiedo matmenis bei pasimatuoti, kurio pločio variantas būtų tinkamiausias ir nekliudytų kasdienei veiklai.

Krepšelis

Nėra prekiųPristatymas 0,00€
Viso 0,00€

Susisiekite su mumis

Tel.: +370 666 77977

TURIME SALONE

GAUK PER 1 D.D.

TURI KLAUSIMŲ?

  • KLAUSK EKSPERTO

Naujienos